Arayıp Bulamayanlara (:

3 Aralık 2017 Pazar

Yardım?

Yazamadığım o kadar şey birikti ki... Ne zaman yazacağımı da hiç bilmiyorum. Ödevlerden! Çok sıkıldım. Hayatım boyunca bu kadar ödev yapmamıştım herhalde... Bitmiyorlar.

Neyse bir yardım isteğim var. Eğer fikri olan varsa yorum yazarsa çok çok sevinirim. :)

Şimdi yeni bir gezi planım var. Salı günü Sırbistan'dan başlıyor. Sonra da Karadağ ve Arnavutluk... Lakin şöyle bir sorun var: Gittiğim ülkelerde hattım çalışmayacağı için gitmem gereken yerleri nasıl bulacağımı bilmiyorum. Aynı zamanda taksiye binip kazıklanmak istemiyorum. Çünkü yürüyeceğim en fazla 20 dakikalık yol olacak. 
 
Google Haritalar'ın bir özelliği varmış. Haritanın belli bir kısmını indirip çevrimdışı da kullanabiliyorsunuz. Lakin lanet olası kapitalist sistem yine zenginleri düşünüp bunu sadece araba yoluna uyarlamış. Yani yaya olarak nasıl daha kolay giderim, gezerim bilemiyorum. Benim canımı sıkan şey otobüsten indiğim ilk an ve oradan hostele kadar nasıl nasıl gideceğim. Bir de gece gitmiş olacağım için daha zor olacak. Tüm kalacağım yerleri merkezde ayarladığım için sonrasında sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. Lakin ilk an önemli.  

Sizden isteğim şu ki bildiğiniz, çevrimdışı kullanılabilecek yaya yolu haritası varsa beni bilgilendirin lütfen. Birkaç uygulama indirip denedim; ama çok kötüydüler. 

9 yorum:

 1. Ah, kuzum en bilmediğim konuda bir soru sormuşsun:( hiç anlamam inan:( ama blogda bu konuları çok iyi bilen, internet canavarı gençler var eminim sana yardımcı olurlar. Kolay gelsin:))

  YanıtlaSil
 2. Hiç bir fikrim yok açıkçası ama istersen telefon şirketinle şu kapmanyalarını falan bir görüş

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar !! Bu sene ikincisini düzenlediğim ınstagram ve blog keşif etkinliğime hepinizi bekliyorum. Etkinlik linki: https://izmirleydisi.blogspot.com.tr/2017/12/instagram-ve-blog-kesif-etkinligi.html Teşekkür ederim :)) #bloggerlerarasıdestek

  YanıtlaSil
 4. Tam emin değilim ama Tansel haritaları da bir deneyin derim.

  YanıtlaSil
 5. balkanlara mutlaka gidin çok güzel yerler. keşif etkinliğinden geliyorum takipteyim bloğuma da beklerim sevgiler https://efsaninguncesi.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 6. Kolay gelsin ödevleriniz. diğer konuda bilgim yok maalesef.

  YanıtlaSil
 7. şimdiden harika bir seyahat geçirmeni dilerim.

  YanıtlaSil
 8. oh oh gez sen sonra türkiyede ye iç oh oh hayat da sana güzeeeeel :)

  YanıtlaSil