Arayıp Bulamayanlara (:

28 Ocak 2018 Pazar

PAZAR 6'LISI

Sonuyla Sizi Şaşırtan 6 Kitap

Beni sonu sebebiyle şaşırtan bir dünya kitap var. Bu yüzden en son okuduğum kitaplardan itibaren başladım. Sadece tek bir kitap eskilerden. Onu da ilk sıraya ekleyeceğim. Sizler de sonuyla çok şaşırtan kitapları yorum atabilirsiniz ya da seriyi yapıyorsanız yazının linkini de yollayabilirsiniz. :)

  

8 yorum:

 1. Akıl Oyunları'nın filmini izlemiştim ama çok oldu o yüzden sonunun nasıl bittiğini unuttum. Aslında tekrar izlemek ve kitabını okumayı çok istiyorum. Ben Martin Eden'in sonuna çok şaşırmış ve üzülmüştüm.:( Yazarının sonradan gerçekten intihar etmesi de üzüntümü artırmıştı:( Eline sağlık İrem'ciğim. Sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu kitap o filmdeki Akıl Oyunları değilmiş ya sonradan bakmıştım. Ama asıl kitabını da okumayı düşünüyorum. :) Martin Eden'i ilk kez duydum. Bakacağım. :)

   Sil
 2. Sofi'nin Dünyası'nı ben de okumak istiyorum. Grange tarzı itibariyle şaşırtıcı sonlar yazan bir isim galiba. Serenad'ın sonunda ne olduğunu unutmuşum :-(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben sadece çok şaşırdığımı hatırlıyorum. :D

   Sil
 3. Hepsi çok iyi özellikle Dan Brown iyi ki var. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet sadece Kayıp Sembol'ü alıp okuyamadım. Onu da okuyacağım umarım. :)

   Sil
 4. fareler ve şizofrenler ne anlatıyo yaaa :) dan brown ilgimi çekmiyooo. şablonla yazıyor yaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şizofreni hastalığını aslında içten içe seven birisinin hayatını anlatıyor. Aile ilişkileri vs. İlginç gelmişti bana, okurken sıkılanlar da var ama...

   Sil